- Forum
- Поиск игры
разбана не будет
09:25
все
зря
09:25
будет армия твинков
09:25
моих
09:25
я угражаю
09:47
спасибо
Как мне запустить игру с патчем 7.08? Есть ли какой-нибудь способ это сделать? И извините за плохой русский, я использую Google Translate.
here is english guide to downloading any old dota version
https://dota2classic.com/Download/Manual
it is for 6.84 but u just need to find right depots for 7.08
Как мне запустить игру с патчем 7.08? Есть ли какой-нибудь способ это сделать? И извините за плохой русский, я использую Google Translate.


Got it sir thanks alot, also does any one play 7.08 or every one here play 6.84?
uhmm
10:02
kinda no one
10:02
but sometimes were playing 6.88f







